Kontakt

Keni Pyetje ?

Na Kontaktoni!

Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni. Stafi yne do te jete i disponueshem per cdo lloj sqarimi.

Telefon

+355 69 216 2004

Email

viplinealbania@gmail.com

Adresa

Rr. “Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park Kati II
(midis Cioccolatitaliani dhe Piu 39)”