Trajtime Fytyre

Pakete
Rigjenerimi per Lekuren

Pakete
Rigjeneruse Intensive

Pakete
Antirrudhe & Lifting

Vip Line

Injeksione Fytyre & Buze

Sherben per te pastruar ne thellesi lekuren si nga qelizat e vdekura dhe pikat e zeza, dhjamore etj.

Ampule dhe maske ne baze te tipologjise se lekures e cita sherben për të hidratuar në thellesi lekurën dhe per trajtimin e cdo inestetizmi qe e shoqeron si dehidratim, prodhim sebumi, kuperoze etj.

Vitamina E & A & C për të ushqyer ne thellesi sidomos lekurat e thata.

Botoks pa age e cila i rikthen lekurës jete dhe trajton në thellesi rrudhat.

Një trajtim me efekt lifting i cili rikthen tonicitetin lekures por gjithashtu e trajton në thellesi me elemente më të pasur sie Eshte haviari dhe flori te paster.

Maske rigjeneruese, hidratuese, antiage specigike per cdo tipologji lekure.

Nje trajtim specifik me ekstraktin e kamomilit per rrathet,rrudhat dhe qeskat poshte syrit.

Një trajtim specifik me multivitamina dhe acid jaluronik te paster 100% për rrathët, rrudhat dhe qeskat poshtë syrit.

Trajtim me acid hialuronik dhe multivitamina per cdo tipologji lekure.

E pasuruar me fibrine, faktoret e rritjes dhe qelizat staminale nga vet organizmi i pacientit

Trajtim microneedling mini-invaziv i cili nxit prodhimin e kolagjenit duke trajtuar me ne thellesi problematikat e lekures si akne dhe shenjat post akne, rrudha te thella ose te imeta etj