Beauty, Cosmetic and Personal Care

Klinike per trajtime dermoestetike, renie ne peshe, rimodelim, tonifikim ne me pak se nje muaj. Anticelulit, depilim definitiv me lazer!

Miresevini ne

Kliniken Vip Line

Vip line vjen nga nje eksperience shume vjecare ne fushen e estetikes se aplikuar. Ne vime prane jush si qender estetike dhe dobesimi si dhe u ofrojme nje nje game te gjere trajtimesh eksluzive per Shqiperine. 

Klinika jone gjendet ne zemer te bllokut, me nje staf nga me te specializuarit me kualifikime dhe trajnime te shumta ne Milano dhe Paris aty ku gjendet dhe aorta e estetikes. Aparaturat ne qendren tone jane mjeksore dhe estetike jane te certifikuara, te sigurta dhe pa asnje efekt anesor.

Harmony XL Pro Laser

Trajtime Fytyre

Trajtime Trupi

Epilim Definitiv